ÖVRIGT / Diverse / Ramar 1935427
*
nr 193 5427
Ramar
2 st, förgyllda
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 november 2002
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/11 21:51:48
1
200 kr
16/11 22:47:18
2
150 kr
16/11 22:47:47
2
200 kr
17/11 18:46:02
3
350 kr
17/11 22:45:47
4
700 kr
18/11 14:51:54
5
500 kr
18/11 14:59:12
5
600 kr
18/11 15:39:19
6
650 kr
18/11 15:39:43
6
700 kr
18/11 15:40:09
6
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene ramar
-
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:21
-
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22
-
4190 Hänglås
Antikt, järn. Med nyckel, Längd: 26 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
4200 Hänglås
modell äldre, metall, med nyckell. 16 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:28
-
4195 LÃ¥s
1700-tal, Järn. Längd: 22 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:18
-
4193 Polhemslås
Antikt, järn, med nyckel. Längd: 15 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:10
*
Ramar
nr 193 5427
Ramar
2 st, förgyllda
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 750 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 november 2002 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/11 21:51:48 | 1 | 200 kr |
16/11 22:47:18 | 2 | 150 kr |
16/11 22:47:47 | 2 | 200 kr |
17/11 18:46:02 | 3 | 350 kr |
17/11 22:45:47 | 4 | 700 kr |
18/11 14:51:54 | 5 | 500 kr |
18/11 14:59:12 | 5 | 600 kr |
18/11 15:39:19 | 6 | 650 kr |
18/11 15:39:43 | 6 | 700 kr |
18/11 15:40:09 | 6 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene ramar
-
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:21 -
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22 -
4190 Hänglås
Antikt, järn. Med nyckel, Längd: 26 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
4200 Hänglås
modell äldre, metall, med nyckell. 16 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:28 -
4195 LÃ¥s
1700-tal, Järn. Längd: 22 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:18 -
4193 Polhemslås
Antikt, järn, med nyckel. Längd: 15 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:10